-->
VALORANT 1 MAYIS’TA BAŞLAYACAK BÖLÜM 08 KISIM 03’TE ÇIKACAK YENİ VE BÜYÜLEYİCİ SIRÇİÇEĞİ KAPLAMA SETİNİ DUYURUYOR

Riot Games ve VALORANT bugün Japonya’daki ilkbahar kutlamaları ve açan Sakura çiçeklerinden esinlenilen yeni Sırçiçeği kaplama setini tanıttı.

01.05.2024 | ulasufuk

Riot Games ve VALORANT bugün Japonya’daki ilkbahar kutlamaları ve açan Sakura çiçeklerinden esinlenilen yeni Sırçiçeği kaplama setini tanıttı. Ruhani ve büyülü bir temaya sahip olan Sırçiçeği kaplama setinde Phantom, Sheriff, Judge, Operator kaplamaları ve Sırçiçeği Kunai yakın dövüş silahı bulunuyor.

Oyuncular Sırçiçeği kaplamalarını kuşandığında silahlarda çiçekler açıyor ve taçyaprağı efektleri oluşuyor. İnceleme animasyonları, çiçek temasının görseller ve müzikle yansıtıldığı sakin bir havaya sahip. Sırçiçeği kaplama seti ayrıca Kunai için özel bir döngüsel inceleme animasyonu ve ölen oyuncunun etrafında semavi bir çiçek bahçesi oluşturan özel bitiriş animasyonu içeriyor. Sırçiçeği setinin stilleri ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış mevsimlerinden esinlenilerek tasarlandı. Renk stilleri hem silahları hem de özel bitiriş animasyonunu değiştiriyor. 

Bölüm 08 Kısım 03 aynı zamanda yeni bir Savaş Bileti’yle geliyor. Savaş Bileti’nde Kapanış: Mini Meka silah uğuru, Kuyrukluyıldız Kılıcı ve Kıpır Kıpır Kankuş spreyi gibi içerikler bulunuyor.Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.