-->
The Witcher 3’te Artık Hayaliniz Gerçek Oluyor: Griffin’e Binmenin Zamanı Geldi!

CD Projekt Red’in efsanevi oyunu The Witcher 3: Wild Hunt’a yeni bir soluk getiren heyecan verici bir mod sizlerle!

04.05.2024 | ulasufuk

CD Projekt Red’in efsanevi oyunu The Witcher 3: Wild Hunt’a yeni bir soluk getiren heyecan verici bir mod sizlerle! ‘apokryphos’ isimli mod geliştiricisi tarafından hazırlanan bu mod, oyunda yer alan Griffin canlılarına binmenizi mümkün kılıyor.

Hayalinizdeki Griffin’e Binmenin Keyfini Çıkarın:

Artık Griffin’e binerek haritanın dilediğiniz köşesine uçabilir, oyun dünyasını yepyeni bir bakış açısıyla keşfedebilirsiniz. Bu mod, hızlı seyahat kullanmadan farklı bölgelere gitmenizi sağlayarak oyuna yeni bir boyut kazandırıyor.

The Witcher 3’te İlk Boss’a Hükmediyorsunuz:

Bildiğiniz üzere Griffin, The Witcher 3’te oyuncuların karşılaştığı ilk boss’lardan biri. Bu mod sayesinde bu efsanevi canlının sırtına binerek istediğiniz yere uçabilir, ona hükmedebilirsiniz.

The Witcher 3’te Griffin’e binmek ve oyun dünyasını bu şekilde keşfetmek size nasıl bir deneyim yaşatır? Yorumlarda fikirlerinizi paylaşabilirsiniz!Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.