-->
The Witcher 3 Tutkunları Dikkat! Resmi Mod Aracı Bu Ay Erişime Açılıyor!

CD Projekt Red, The Witcher 3: Wild Hunt hayranları için müjdeli bir haber paylaştı!

08.05.2024 | ulasufuk

CD Projekt Red, The Witcher 3: Wild Hunt hayranları için müjdeli bir haber paylaştı! Geliştiricilerin oyuna daha kapsamlı modlar geliştirmelerine olanak tanıyacak resmi mod editörü, bu ay içerisinde erişime açılacak.

The Witcher 3 REDkit Nedir?

The Witcher 3 REDkit, mod geliştiricilerine oyunun arazi yapısını değiştirme, yeni görevler, animasyonlar ve karakterler ekleme gibi imkanlar sunan bir araç. Bu sayede oyunculara yepyeni bir Witcher 3 deneyimi yaşatacak modlar oluşturmak mümkün olacak.

Ne Zaman Erişime Açılacak?

Açıklanan detaylara göre The Witcher 3 REDkit, 21 Mayıs 2024 tarihinden itibaren PC platformunda ücretsiz bir şekilde sunulacak. Aracı denemek isteyenler ise Nisan ayı içerisinde Steam üzerinden oyun testine kayıt olarak erken erişim imkanı yakalayabilecek.

Kimler Kullanabilir?

The Witcher 3 REDkit, CD Projekt Red geliştiricilerinin kullandığı araçlarla aynı seviyede imkanlar sunuyor. Bu nedenle, mod geliştirme konusunda deneyimli olan veya yeni başlamak isteyen herkes bu araçtan faydalanabilir.

The Witcher 3 Modları Neler Sunuyor?

The Witcher 3 modları, oyuna yeni hikayeler, karakterler, görevler, silahlar ve daha fazlasını ekleyerek oyun deneyiminizi bambaşka bir boyuta taşıyabilir.

Heyecan Verici Bir Gelişme:

The Witcher 3 REDkit’in erişime açılması, The Witcher 3 modlama topluluğu için büyük bir heyecan kaynağı. Bu araç sayesinde oyuna yepyeni ve özgün içerikler kazandırılacak ve oyunun ömrü uzatılacak.

Siz The Witcher 3 REDkit ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Hangi modları heyecanla bekliyorsunuz?Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.