-->
The Rogue Prince of Persia Erken Erişime Açıldı! 27 Mayıs’ta PC’de!

Ubisoft’tan heyecan verici bir haber! Geçtiğimiz günlerde ertelenen The Rogue Prince of Persia, 27 Mayıs 2024 tarihinde Steam platformu üzerinden PC için erken erişime açılacak.

14.05.2024 | ulasufuk

Ubisoft’tan heyecan verici bir haber! Geçtiğimiz günlerde ertelenen The Rogue Prince of Persia, 27 Mayıs 2024 tarihinde Steam platformu üzerinden PC için erken erişime açılacak.

Neden Ertelendi?

The Rogue Prince of Persia’nın ilk çıkış tarihi 14 Mayıs olarak belirlenmişti. Fakat 6 Mayıs’ta Hades II’nin sürpriz bir şekilde çıkış yapması ve büyük ilgi görmesi, Prince of Persia’nın lansman planlarını altüst etti. Ubisoft, yeni Prince of Persia oyununun Hades II’nin gölgesinde kalmaması için erteleme kararı aldı.

Erken Erişimde Neler Bekliyor?

Erken erişim sürümünde, akrobatik hareketler üzerinde ustalaşmaya çalışacak, zorlu platformların üstesinden gelmeye çalışacağız. Serinin klasiklerinden bildiğimiz duvarlardan yürüme, duvardan duvara atlama gibi mekanikler bu oyunda da yer alacak.

Buna ek olarak, yeni silahlar keşfedecek, özel efektlerle kendimizi donatacak ve Hun istilasından kurtulmanın yollarını arayacağız.

The Rogue Prince of Persia, klasik Prince of Persia oyunlarının nostaljik atmosferini modern oyun mekanikleriyle harmanlayan bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Erken erişim sürümü, oyunun potansiyelini keşfetmek ve geliştiricilere geri bildirimde bulunmak için harika bir fırsat sunuyor.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.