-->
The Last of Us 2. Sezon Setinden Yeni Görüntüler! Danny Ramirez, Tati Gabrielle, Ariela Barer ve Spencer Lord Kadroya Dahil!

HBO’nun merakla beklenen The Last of Us dizisinin 2. sezonundan yeni görüntüler ortaya çıktı!

10.05.2024 | ulasufuk

HBO’nun merakla beklenen The Last of Us dizisinin 2. sezonundan yeni görüntüler ortaya çıktı! 2025’te yayınlanması planlanan yeni sezonun çekimleri geçtiğimiz aylarda başlamıştı.

Setten Yeni Görüntüler:

Ortaya çıkan yeni görüntülerde Joel ve Ellie’nin yeni bir bölgede hayatta kalmaya çalıştıklarını görebiliyoruz. Görüntülerde ayrıca yeni sezonun bazı yeni karakterlerine de yer veriliyor.

Yeni Oyuncular:

Variety tarafından yapılan habere göre Danny Ramirez (Top Gun: Maverick, The Falcon and the Winter Soldier), Tati Gabrielle (You, Chilling Adventures of Sabrina), Ariela Barer (How to Blow Up a Pipeline, Runaways) ve Spencer Lord (Riverdale, Family Law) 2. sezon kadrosuna dahil olan yeni isimler arasında yer alıyor.

Gecikme:

Geçtiğimiz yıl yaşanan yazar grevi nedeniyle 2. sezon çekimleri ertelenmek zorunda kaldı. Çekimler 2024’ün başında başladı ve dizinin 2025’te yayınlanması planlanıyor.

2. Sezonda Neler Bekleniyor?

İlk sezonuyla büyük beğeni toplayan The Last of Us dizisinin 2. sezonunda ise oyunun ikinci bölümü ele alınacak. Bu bölümde Joel ve Ellie’nin Amerika’yı dolaşırken yaşadıkları zorluklar ve yeni karakterlerle olan ilişkileri anlatılacak.

Hayranlar Heyecanlı:

The Last of Us’ın 2. sezonu için hayranlar oldukça heyecanlı. İlk sezonun başarısından sonra 2. sezonun da en az ilk sezon kadar iyi olması bekleniyor.

Setten görüntülerPopüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.