-->
Sushi Ben, 28 Mayıs’ta PS VR2’ye Geliyor! Animeden İlham Alan Bir Macera Sizi Bekliyor!

Big Brane Studios, popüler VR deneyimi Sushi Ben’in PlayStation VR2 versiyonunun 28 Mayıs’ta çıkacağını duyurdu.

25.05.2024 | ulasufuk

Big Brane Studios, popüler VR deneyimi Sushi Ben’in PlayStation VR2 versiyonunun 28 Mayıs’ta çıkacağını duyurdu. Oyun, daha önce Quest ve PC için yayınlanmıştı ve şimdi PS VR2’ye özel bir sürümle PlayStation’a geliyor.

Sushi Ben Nedir?

Sushi Ben, animeden ilham alan bir hayattan kesit simülasyonu sunan VR deneyimidir. Oyuncular, bağımlılık yaratan mini oyunlar ve meraklı karakterlerle dolu cennet gibi bir sahil kasabasına adım atıyor.

Oyunun Hikayesi:

Sushi Ben’de, bir grup arazi geliştiricisi şehirdeki tüm mülkleri satın almaya çalışırken bir suşi barını iflas etmekten kurtarmakla görevlendiriliyorsunuz. Kasaba halkına işleri geliştirmek için çeşitli faaliyetler ve görevlerde yardımcı olacaksınız.

PS VR2’ye Özel Özellikler:

PS VR2 versiyonu, oyunun önceki sürümlerinde bulunmayan bazı özel özelliklere sahip olacak:

  • Geliştirilmiş Görseller: PS VR2’nin yüksek çözünürlüklü ekranları sayesinde Sushi Ben’in dünyası daha da canlı ve etkileyici olacak.
  • Geliştirilmiş Hareket Kontrolleri: PS VR2 Sense kontrolörleri ile oyuncular, oyun dünyasıyla daha doğal ve etkileşimli bir şekilde iletişime geçebilecekler.
  • Geliştirilmiş Ses: PS VR2’nin 3D ses teknolojisi sayesinde oyuncular, oyun dünyasının seslerini daha sürükleyici bir şekilde duyabilecekler.

Herkese Uygun Bir Deneyim:

VR ile farklı derecelerde konfor arzulayanlar için, Sushi Ben çeşitli ayarlar sunuyor:

  • Hareket Ayarları: Oyuncular, hareket ve hızlı dönüş veya yumuşak dönüşler için tam hareket ve ışınlanma seçenekleri arasında seçim yapabilirler.
  • Diyalog Ayarları: Diyalog otomatik olarak oynatılacak şekilde ayarlanabilir veya oyuncular, oyun bölümlerini tamamen atlayarak hikayeye odaklanmalarını sağlayan Hikaye Modunun keyfini çıkarabilirler.

Sushi Ben’i Kaçırmayın!

Animeden ilham alan bir macera arıyorsanız, Sushi Ben tam size göre bir oyun. 28 Mayıs’ta PS VR2’ye çıkacak olan Sushi Ben’i PlayStation Store’dan satın alabilirsiniz.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.