-->
Steam Çiftçilik Festivali Başladı: İndirimler, Hediyeler ve Daha Fazlası!

Tarım ve hayvancılık simülasyonları sevenler için harika bir haberimiz var! Steam Çiftçilik Festivali başladı ve 6 Mayıs 20:00’ye kadar sürecek.

02.05.2024 | ulasufuk

Tarım ve hayvancılık simülasyonları sevenler için harika bir haberimiz var! Steam Çiftçilik Festivali başladı ve 6 Mayıs 20:00’ye kadar sürecek. Bu festival kapsamında yüzlerce oyunda büyük indirimler var, ayrıca ücretsiz hediyeler de kazanabilirsiniz.

Festivalde Neler Var?

  • İndirimler: Manor Lords, Farming Simulator 22, Ranch Simulator, Stardew Valley ve Farm Together gibi popüler oyunlar dahil olmak üzere yüzlerce oyunda büyük indirimler.
  • Ücretsiz Hediyeler: Arkadaşım İnek (Hareketli çıkartma), Dostum Kuş (Hareketli çıkartma) ve Taze Mahsul (Avatar çerçevesi) gibi ücretsiz hediyeler.
  • Puan Dükkanı: Puan toplayarak avatarlar, emojiler ve indirim kuponları gibi ödüller kazanabilirsiniz.

Ücretsiz Hediyeler Nasıl Alınır?

  • Steam Çiftçilik Festivali ana sayfasına gidin.
  • “Ücretsiz Puan Dükkanı”na tıklayın.
  • Almak istediğiniz hediyelerin yanındaki “Hediyeyi Al” düğmesine tıklayın.

Festival Hakkında Düşünceleriniz Neler?

Siz Steam Çiftçilik Festivali’ni nasıl buluyorsunuz? Hangi oyunları indirimde aldınız?Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.