-->
Square Enix Birçok Projeyi İptal Etti! Kaliteye Odaklanılıyor

Oyun severler dikkat! Square Enix, yeni planlama stratejisi doğrultusunda birçok projenin iptal edildiğini duyurdu.

13.05.2024 | ulasufuk

Oyun severler dikkat! Square Enix, yeni planlama stratejisi doğrultusunda birçok projenin iptal edildiğini duyurdu. Daha önce duyurulmamış bu projeler hakkında şu anda net bir bilgi yok.

Square Enix’in Yeni Stratejisi:

Mart ayında yapılan bir toplantıda oyunların kalitesini artırmak için geliştirme sürecini elden geçirecek bir düzenleme yapılacağını açıklayan Square Enix, bu kapsamda bazı projelerden vazgeçmek zorunda kaldı.

Kar Oranında Düşüş:

Raporlar, Square Enix’in kar oranının önceki yıla göre %70 oranında düştüğünü gösteriyor. Bu düşüşün sebebi ise geliştirme sürecinin uzunluğu ve kalitesiz yapımlar olarak açıklanıyor.

İptallerin Sebebi:

Square Enix, artık projelerin orta vadeli bir geliştirme sürecine dayanması ve kaliteli yapımların sunulması gerektiğine inanıyor. Belirlediği stratejik sisteme uymayan projeler ise iptal ediliyor.

Gelecek Planları:

Square Enix, ilerleyen süreçte daha kaliteli oyunlar sunmayı ve daha fazla oyuncuyu mutlu etmeyi hedefliyor.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.