-->
Sony Interactive Entertainment’a Yeni CEO’lar Atandı!

Sony Interactive Entertainment’ta (SIE) değişimi rüzgarları esiyor!

14.05.2024 | ulasufuk

Sony Interactive Entertainment’ta (SIE) değişim rüzgarları esiyor! Eski CEO Jim Ryan’ın ayrılmasının ardından geçici olarak yönetilen şirket, nihayet kalıcı CEO’larına kavuştu.

Yeni Yönetim Kadrosu:

  • Hideaki Nishino: Sony Platform İş Grubu CEO’su
  • Hermen Hulst: Sony Stüdyo İş Grubu CEO’su

Hiroki Totoki’nin Yeni Rolü:

Şu anda SIE’nin geçici CEO’su olarak görev yapan Hiroki Totoki, yeni atamalarla birlikte Sony Group Corporation’ın başkanı, işletme müdürü ve finans müdürü görevlerine ek olarak Sony’nin de resmi CEO’su oldu.

Yeni Yapı ve İş Birliği:

Nishino ve Hulst, Totoki’ye rapor verecek ve SIE’de yakın iş birliği içinde çalışacaklar. Bu yeni yönetim yapısının, PlayStation kullanıcılarıyla daha fazla etkileşim kurulmasını ve yeni deneyimlere odaklanılmasını sağlayacağı öngörülüyor.

Hiroki Totoki’nin Açıklaması:

Totoki, yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi: “Sony Interactive Entertainment, içerik ve teknolojiyi bir araya getirerek ilgi çekici eğlence deneyimleri sunan dinamik ve büyüyen bir şirket. Bu iki liderin sorumluluklarıyla birlikte PlayStation kullanıcılarıyla daha fazla etkileşime geçilecek ve yeni deneyimlere odaklanılacak.”

Değişim Heyecanı:

SIE’nin yeni yönetim kadrosunun atanması, PlayStation hayranları arasında heyecan uyandırıyor. Nishino ve Hulst’un deneyimleri ve vizyonlarının, SIE’yi daha da ileriye taşıyacağına inanılıyor.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.