-->
Sony, Eski Deviation Games Geliştiricileriyle Yeni Bir Stüdyo Kurdu!

Heyecan verici bir haber! Sony, Deviation Games’in eski çalışanlarından oluşan yeni bir stüdyo kurduğunu duyurdu.

12.05.2024 | ulasufuk

Heyecan verici bir haber! Sony, Deviation Games’in eski çalışanlarından oluşan yeni bir stüdyo kurduğunu duyurdu. Bu yeni stüdyonun PlayStation için özel oyunlar geliştirmesi bekleniyor.

Haberin Kaynağı:

Bu bilginin kaynağı, eski Deviation Games çalışanı Michael Anthony’nin LinkedIn hesabı. Anthony, yaptığı paylaşımda Deviation Games çalışanlarının yeni bir IP üzerinde çalıştığını ve Sony’nin bu çalışanlarla birlikte yeni bir stüdyo kurduğunu duyduğunu belirtti.

Stüdyo Hakkında Bilgiler:

Yeni stüdyo hakkında şu an için fazla bir bilgi yok. Bilinenler arasında stüdyoda Deviation Games’in kurucu ortaklarından biri olan Jason Blundell’in de yer aldığı yer alıyor. Blundell, Eylül 2022’de Deviation Games’den ayrılmıştı.

Deviation Games Hakkında:

Deviation Games, 2020 yılında iki deneyimli Call of Duty geliştiricisi tarafından kurulmuş bir stüdyoydu. Stüdyonun PlayStation platformlarına özel olacak ilk orijinal projesi üzerinde çalışmaları devam ederken, 2022’de stüdyonun kurucu ortaklarından biri olan Jason Blundell’in ayrılmasıyla Deviation Games’in geleceği belirsiz hale gelmişti.

Yeni Stüdyonun Geleceği:

Yeni stüdyonun ilk oyunu ne zaman ve hangi platformlar için çıkacak bilinmiyor. Fakat stüdyonun PlayStation için özel oyunlar geliştirmesi bekleniyor. Deviation Games’in yarım kalan projesinin de yeni stüdyo tarafından tamamlanması ihtimali bulunuyor.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.