-->
Sonic Rumble Duyuruldu: 32 Oyunculu Battle Royale Heyecanı Mobil Cihazlarda!

Sonic hayranları hazır mısınız?

09.05.2024 | ulasufuk

Sonic hayranları hazır mısınız? SEGA ve Rovio iş birliğiyle yepyeni bir Sonic oyunu geliyor! Sonic Rumble adını taşıyan bu Battle Royale oyunu, 32 oyuncuya kadar heyecan verici bir mücadele vadediyor.

Sonic Rumble Nedir?

Sonic Rumble, Dr. Eggman tarafından yaratılmış çarpık bir oyuncak dünyasında geçen bir Battle Royale oyunudur. Oyuncular, oyuncak figürleri kontrol ederek 32 rakiple hayatta kalmak ve en çok yüzüğü toplayarak zafere ulaşmak için mücadele edecekler.

Ne Zaman Çıkacak?

Sonic Rumble, kış mevsiminde iOS ve Android platformları için ücretsiz olarak piyasaya sürülecek.

Kapalı Beta Testi Ne Zaman?

Oyunun çıkışına hazırlanmak için 24-26 Mayıs tarihleri arasında kapalı bir beta testi düzenlenecek. Beta testine katılmak için resmi web sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Rovio Geliştiriyor

Sonic Rumble, Angry Birds serisiyle tanınan Rovio tarafından geliştiriliyor.

Sonic Rumble’ı Neden Oynamalısınız?

  • Heyecan verici 32 oyunculu Battle Royale deneyimi
  • Çarpık ve renkli bir oyuncak dünyası
  • Sevilen Sonic karakterleri
  • Ücretsiz oynanış

Sonic Rumble, mobil cihazlarda heyecan arayan oyuncular için mükemmel bir seçenek olacak gibi görünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz?Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.