-->
Sonic Mania Plus Heyecanı Netflix’te!

Sonic Mania Plus severler dikkat!

09.05.2024 | ulasufuk

Sonic Mania Plus severler dikkat! Artık en sevdiğiniz mavi kirpiyi Netflix’te de oynayabilirsiniz. Sonic Mania Plus, Netflix Games kütüphanesine eklenen son oyun oldu.

Nasıl Oynanır?

Eğer Netflix aboneliğiniz varsa, Sonic Mania Plus’ı iOS veya Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunu indirmek için Netflix uygulamasını açmanız ve “Oyunlar” sekmesine gitmeniz yeterli.

Ekstra Ücret Yok!

Sonic Mania Plus’ı Netflix’te oynamak için herhangi bir ek ücrete ihtiyacınız yok. Aboneliğinizin kapsamında zaten yer alıyor.

Reklam veya Mikro İşlem Yok

Tüm Netflix oyunlarında olduğu gibi, Sonic Mania Plus’ın mobil sürümünde de reklam veya mikro işlem bulunmuyor. Oyunu sonuna kadar kesintisiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Eleştirmenlerce Beğenildi

Hem oyuncular hem de eleştirmenler tarafından beğenilen 2D Sonic (reboot) oyunu, Metacritic‘te 87 puana sahip.

Ne Bekliyorsunuz?

Eğer Sonic Mania Plus’ı daha önce hiç oynamadıysanız veya oyunu tekrar oynamak istiyorsanız, Netflix’te size sunulan bu fırsatı kaçırmayın!Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.