-->
Son Dakika: Redfall İçin Destek Sona Eriyor! Artık Güncelleme Almayacak!

DÜNYA DEVİ MICROSOFT, REDFALL’U TERK EDİYOR!

08.05.2024 | ulasufuk

DÜNYA DEVİ MICROSOFT, REDFALL’U TERK EDİYOR!

Microsoft tarafından şirket içi yollanan bir e-postada şok edici bir gelişme duyuruldu. E-postaya göre, Arkane Austin tarafından geliştirilen vampir temalı işbirliği odaklı nişancı aksiyon oyunu Redfall artık güncelleme almayacak.

Redfall Neden Kapanıyor?

Redfall, 1 Mayıs 2023’te piyasaya sürülmesinden bu yana birçok güncelleme aldı ve en son güncellemesi Kasım ayı içerisinde yayınlandı. Fakat oyun, beklentileri karşılayamadı ve büyük eleştirilere maruz kaldı. Bu durum, Microsoft’un Redfall’a olan desteğini kesmesine yol açtı.

Peki Redfall’a Ne Olacak?

  • Oyun ve sunucuları şu an için çevrimiçi kalacak.
  • Hero DLC’si satın alan oyunculara yeni ve iyi teklifler sunulacak. (Tekliflerin neleri içerdiği henüz bilinmiyor.)
  • DLC, oyunun 100 dolarlık Bite Back Edition sürümüne dahil edilmiş durumda.

Bu Durum Ne Anlama Geliyor?

Redfall’a artık yeni içerikler eklenmeyecek ve oyun zamanla eskimeye başlayacak. Bu durum, Redfall’ın geleceği için pek de umut vadedici değil.

Hatırlatma:

Haziran 2023’te Xbox Game Studios patronu Matt Booty, Axios’a Teksas merkezli stüdyoyu kapatma planlarının olmadığını ve oyuna desteğin devam edeceğini söylemişti. Fakat bu sözler, e-postada yer alan bilgilerle çelişiyor.

Redfall’un Kapanması Hakkında Siz Ne Düşünüyorsunuz?Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.