-->
Skyrim’e Dev Mod Çıktı: 180’den Fazla Görev ve 8.500 Satırlık Sesli Diyalog!

Skyrim hayranları dikkat! The Elder Scrolls V: Skyrim için yepyeni bir mod yayınlandı ve bu mod oyununu bambaşka bir boyuta taşıyor.

12.05.2024 | ulasufuk

Skyrim hayranları dikkat! The Elder Scrolls V: Skyrim için yepyeni bir mod yayınlandı ve bu mod oyununu bambaşka bir boyuta taşıyor. “Shumer and the Priest Kings” adlı bu mod, oyuna 180’den fazla görev serisi ve 8.500’den fazla satırlık sesli diyalog ekliyor. Bu sayede Skyrim’de yepyeni bir maceraya atılma şansı yakalıyorsunuz.

Modun Özellikleri:

  • 180+ yeni görev serisi (21 ana görev, 34 yan görev, 21 topluluk görevi ve daha fazlası)
  • 8.500+ satırlık sesli diyalog
  • 150+ yeni konum
  • 80+ yeni yeraltı bölgesi
  • 200+ yeni NPC
  • Barbella ve Althira adında iki yeni ada
  • Ve daha fazlası!

Modun Sunduğu Deneyim:

Shumer and the Priest Kings, Skyrim’e yepyeni bir soluk getiriyor. Modda yer alan görevler ve diyaloglar sayesinde oyunun hikayesine derinlik katılıyor ve oyunculara bambaşka bir deneyim sunuluyor. Modun sunduğu geniş dünya ve yeni karakterler de Skyrim’i keşfetmeyi daha da keyifli hale getiriyor.

Skyrim’i Daha da Zenginleştirmek İstiyorsanız:

Shumer and the Priest Kings, Skyrim’i sevenler için kaçırılmayacak bir mod. Modu indirerek Skyrim’de yepyeni bir maceraya atılabilir ve oyunun keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.