-->
PuzzMiX, 24 Mayıs’ta Xbox’a Geliyor! Müziğin Ritmine Göre Bulmacaları Çözün!

Geliştirici Inti Creates, heyecan verici bulmaca oyunu PuzzMiX’in 24 Mayıs’ta Xbox Series ve Xbox One için Microsoft Store üzerinden yayınlanacağını duyurdu.

25.05.2024 | ulasufuk

Geliştirici Inti Creates, heyecan verici bulmaca oyunu PuzzMiX’in 24 Mayıs’ta Xbox Series ve Xbox One için Microsoft Store üzerinden yayınlanacağını duyurdu. Oyun, daha önce Switch, PC ve PlayStation’da yayınlanmıştı.

PuzzMiX Nedir?

PuzzMiX, müzik ve bulmacaları harmanlayan eşsiz bir deneyim sunan bir oyundur. Oyuncular, düşen “Lola Pod’ları” çiftler halinde birleştirerek puan kazanmaya çalışırlar. Lola Pod’lar büyüdükçe puanlar da artar ve oyun daha da zorlaşır.

Oyunun Özellikleri:

  • 19 Şarkı ve 1 Arka Plan Müziği: PuzzMiX, oyun ruhunu besleyen 20 farklı müzik parçasına sahip.
  • Lola’nın Sesini Dinleyin: Belirli puanlara ulaştığınızda, Lola’nın kendisinden yepyeni şarkıların kilidini açabilirsiniz.
  • Çevrimiçi Liderlik Tabloları: Dünyanın en iyi Lola MiX’çileri ile kimin daha iyi olduğunu görün.
  • Kolay Oyun Kontrolleri: Basit ve sezgisel kontroller sayesinde oyuna hemen dahil olabilirsiniz.
  • Her Yaşa Uygun: PuzzMiX, her yaştan oyuncu için eğlenceli ve zihin açıcı bir deneyim sunar.

PuzzMiX’i Kaçırmayın!

24 Mayıs’ta Xbox Series ve Xbox One için Microsoft Store üzerinden satışa sunulacak PuzzMiX’i satın alarak müziğin ritmine göre bulmacaları çözmenin keyfini çıkarın!Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.