-->
MultiVersus’a Katılan Son Kötü: Joker!

DC Comics’in ikonik kötü adamı Joker, MultiVersus’a dahil olarak kaotik eğlenceyi bir üst seviyeye taşıyor!

09.05.2024 | ulasufuk

DC Comics’in ikonik kötü adamı Joker, MultiVersus’a dahil olarak kaotik eğlenceyi bir üst seviyeye taşıyor!

Warner Bros. Games ve Player First Games tarafından geliştirilen, ücretsiz platform dövüş oyunu MultiVersus, 28 Mayıs’ta PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC’de çıkış yapmaya hazırlanıyor. Bu heyecan verici çıkışa yaklaşırken, oyuna dahil olacak yeni bir karakter de duyuruldu: Joker!

Joker Hakkında Bilgiler:

  • Karakter Özellikleri: Bildiğiniz gibi Joker, zekası ve kurnazlığıyla tanınan bir karakter. MultiVersus’ta da bu özelliklerini kullanarak rakiplerini alt edecek ve kaotik bir atmosfer yaratacak.
  • Hareketler: Joker’in özel hareketleri ve komboları hakkında şu an için fazla bilgi yok. Ancak fragmandan anlaşıldığı kadarıyla, Joker’in alev bombaları, bıçakları ve zehirli gazı gibi çeşitli silahları kullanarak rakiplerine zor anlar yaşatacağı kesin.
  • Seslendirme: Mark Hamill, ikonik sesiyle Joker’e hayat verecek. Bu da karaktere ekstra bir derinlik ve auralar katacak.

MultiVersus Hakkında:

  • Oynanış: MultiVersus, 2 ila 4 oyunculu kaotik dövüşlere odaklanan bir platform dövüş oyunudur. Oyuncular, Batman, Superman, Wonder Woman, Arya Stark, Bugs Bunny ve daha birçok ikonik karakter arasından seçim yapabilir ve rakiplerini alt etmeye çalışabilirler.
  • Modlar: MultiVersus’ta klasik Team Deathmatch ve 1v1 gibi modların yanı sıra, 2v2 ve 4v4 gibi takım modları da yer alıyor.
  • Ücretsiz: MultiVersus, ücretsiz bir oyundur. Oyun içi satın alımlar, kozmetik ürünlerle sınırlıdır.

MultiVersus’a Joker’in dahil olması, oyunu daha da heyecanlı ve çekici hale getirecek gibi görünüyor. 28 Mayıs’ta bu kaotik eğlenceye siz de katılmaya hazır olun!Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.