-->
MultiVersus’a Joker Katılıyor! İşte Oynanış Fragmanı

Heyecanla beklenen MultiVersus karakteri Joker, nihayet oyuncularla buluşmaya hazır!

14.05.2024 | ulasufuk

Heyecanla beklenen MultiVersus karakteri Joker, nihayet oyuncularla buluşmaya hazır! Warner Bros Games ve Player First Games tarafından geliştirilen platform dövüş oyunu MultiVersus’a efsanevi DC Comics kötüsü Joker katılıyor.

Joker Nasıl Oynanıyor?

Oyunculara yepyeni bir deneyim sunan Joker, ikonik kahkahası ve sinsi taktikleriyle rakiplerini alt edecek. Aktör Mark Hamill (Batman: Arkham video oyunu serisi, Batman: The Animated Series) tarafından seslendirilen Joker, farklı varyantlarıyla da oyunda yer alacak.

Yayınlanan oynanış fragmanı, Joker’in dövüş tarzını ve özel yeteneklerini detaylı bir şekilde gösteriyor. Fragmanda Joker’in rakiplerini nasıl şaşırtıp alt edebileceğini ve kaotik bir dövüş deneyimi yaşatacağını net bir şekilde görebiliyoruz.

MultiVersus Ne Zaman Çıkıyor?

MultiVersus, 28 Mayıs 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak. Oyun, daha önce bir süreliğine dijital mağazalardan kaldırılmış olsa da, şu anda yeni bir dönem için hazırlanıyor.

MultiVersus Hakkında:

MultiVersus, ilk çıktığı dönemde büyük beğeni toplayan ve kendine has bir oyuncu kitlesi oluşturan bir platform dövüş oyunu. Steam’deki incelemelere bakıldığında da oyunun oldukça olumlu bir etiket aldığını görebiliyoruz.

Sonuç:

MultiVersus’a Joker’in katılması, oyunu sevenler için büyük bir heyecan kaynağı. Joker’in nasıl bir karakter olacağını merak edenler, yayımlanan oynanış fragmanını izleyerek fikir edinebilirler. 28 Mayıs’ta MultiVersus’a Joker ile birlikte katılmaya hazır mısınız?Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.