-->
Mortal Kombat 2 24 Ekim 2025’te Sinemalarda!

Heyecanla beklenen Mortal Kombat 2 filminin vizyon tarihi belli oldu!

15.05.2024 | ulasufuk

Heyecanla beklenen Mortal Kombat 2 filminin vizyon tarihi belli oldu! Warner Bros. tarafından yapılan açıklamaya göre, film 24 Ekim 2025’te IMAX versiyonu da dahil olmak üzere sinemalarda gösterime girecek.

Başarılı İlk Filmin Devamı:

2021 yılında vizyona giren ilk Mortal Kombat filmi büyük bir başarı elde etmişti. Bu başarının ardından Ocak 2022’de ikinci filmin çekileceği duyurulmuştu.

Yönetmen ve Senarist:

Mortal Kombat 2 filminin yönetmenliğini yine Simon McQuoid üstlenecek. Senaryo ise Fantastik Dörtlü ve Moon Knight’ın yazarı Jeremy Slater tarafından kaleme alınacak.

Yeni Oyuncular:

Yeni filmde ilk filmde yer almayan Johnny Cage rolünde Karl Urban (The Boys) ve Kitana rolünde Adeline Rudolph (Chilling Adventures of Sabrina) yer alacak.

Filmin Konusu:

Mortal Kombat 2 filminin konusu hakkında resmi bir bilgi paylaşılmış değil. Ancak ilk filmin sonundan yola çıkarak Outworld lideri Shao Kahn’ın intikamını almak için Earthrealm’e saldıracağını tahmin etmek mümkün.

Heyecan Artıyor:

Mortal Kombat 2, ilk filmin hayranlarını heyecanlandıracak gibi görünüyor. Filmin 2025’te vizyona girmesi için sabırsızlanıyoruz.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.