-->
Mortal Kombat 1’e Homelander Geliyor! İlk Bakış Fragmanı Yayınlandı

Geliştiriciliğini NetherRealm Studios’un üstlendiği ve Warner Bros. Games tarafından yayınlanan dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1, yeni DLC karakterlerine kavuşmaya devam ediyor.

06.05.2024 | ulasufuk

Geliştiriciliğini NetherRealm Studios’un üstlendiği ve Warner Bros. Games tarafından yayınlanan dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1, yeni DLC karakterlerine kavuşmaya devam ediyor. Son olarak Ermac karakterinin eklenmesinin ardından, şimdi de Amazon Prime Video’da yayınlanan The Boys dizisinin kötü adamı Homelander’ın Mortal Kombat 1’e dahil olacağı fragmanı yayınlandı.

Homelander Ne Zaman Çıkacak?

Homelander’ın Mortal Kombat 1’e ne zaman ekleneceği henüz resmi olarak açıklanmadı. Fragmanda karakterin nasıl bir güce sahip olduğunu ve hangi saldırıları yapabileceğini görebiliyoruz. Aynı zamanda Homelander’ın arka plan hikayesinden de kısa kesitler yer alıyor.

Homelander, Kombat Pack 1 Pass’in bir parçası olarak eklenecek ve altı DLC karakterinden beşincisi olacak. Omni-Man ve Quan Chi sırasıyla Kasım ve Aralık 2023’te eklenirken, Suicide Squad karakteri Peacemaker (seslendiren John Cena) Mart ayında dahil oldu.

Homelander’ın Özellikleri Neler?

Fragmandan yola çıkarak Homelander’ın Mortal Kombat 1’e şu özellikleri ekleyeceğini söyleyebiliriz:

  • Güçlü yumruk ve tekme saldırıları
  • Uçma yeteneği
  • Gözlerinden lazer ışını atma yeteneği
  • Rakiplerini havaya fırlatma yeteneği

Homelander’ın Mortal Kombat 1’e eklenmesi, oyuncular tarafından büyük bir heyecanla karşılandı. The Boys dizisinin hayranları, Homelander’ın dövüş arenasındaki gücünü ve yeteneklerini sergilemesini sabırsızlıkla bekliyor.

Siz Homelander’ın Mortal Kombat 1’e eklenmesini nasıl buldunuz?Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.