-->
Monster Hunter Serisi 100 Milyon Satışa Ulaştı! Monster Hunter Rise ve Sunbreak’e Büyük İlgi!

Capcom’dan müthiş bir haber! Aksiyon rol yapma serilerinin efsanesi Monster Hunter, dünya çapında 100 milyon satış rakamına ulaşarak yeni bir rekora imza attı.

14.05.2024 | ulasufuk

Capcom’dan müthiş bir haber! Aksiyon rol yapma serilerinin efsanesi Monster Hunter, dünya çapında 100 milyon satış rakamına ulaşarak yeni bir rekora imza attı. Bu olağanüstü başarı, serinin ne kadar popüler ve sevilen olduğunu açıkça gösteriyor.

Serinin En Başarılı Oyunları:

  • Monster Hunter: World: 25 Milyon Satış (Capcom’un En Çok Satan Oyunu)
  • Monster Hunter Rise: 15 Milyon Satış
  • Monster Hunter Rise: Sunbreak: 8 Milyon Satış

Monster Hunter Rise ve Sunbreak’te Son Durum:

Monster Hunter Rise, Haziran 2023’te 13 milyon, genişleme paketi Monster Hunter Rise: Sunbreak ise 6 milyon satış rakamına ulaşmıştı. Son bir yılda her iki oyun da yılda 2 milyondan fazla satarak büyük bir başarı elde etti.

Monster Hunter Wilds Yolda:

Monster Hunter serisinin heyecanla beklenen yeni oyunu Monster Hunter Wilds, 20. yıl dönümüne denk gelecek şekilde 2025’in başlarında PlayStation 5, Xbox Series ve PC platformlarında oyuncularla buluşacak.

Başarının Sırrı:

Monster Hunter serisinin bu kadar başarılı olmasının birçok sebebi var. Öncelikle oyunlar, heyecan verici av deneyimi, devasa canavarlarla yapılan muharebeler ve kapsamlı karakter geliştirme sistemiyle öne çıkıyor. Ayrıca her yeni oyun, bir önceki oyuna göre yenilikler ve geliştirmeler sunarak oyuncuları kendine çekmeyi başarıyor.

Sonuç:

Monster Hunter serisinin 100 milyon satış rakamına ulaşması, Capcom ve serinin hayranları için büyük bir gurur kaynağı. Monster Hunter Wilds’in de bu başarıyı devam ettireceğine inanıyoruz.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.