-->
Kingdom Come: Deliverance 2’nin Savaş Sisteminden Heyecan Verici Bir Kesit!

Orta Çağ temalı açık dünya aksiyon macera oyunu Kingdom Come: Deliverance 2, 18 Nisan’da resmi olarak duyuruldu ve oyuncuları büyük bir heyecana sürükledi.

06.05.2024 | ulasufuk

Orta Çağ temalı açık dünya aksiyon macera oyunu Kingdom Come: Deliverance 2, 18 Nisan’da resmi olarak duyuruldu ve oyuncuları büyük bir heyecana sürükledi. Warhorse Studios tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanacak olan oyun, ilk oyunun hayranları tarafından büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor.

Son zamanlarda oyun geliştiricisi tarafından yayınlanan çeşitli kesitler, Kingdom Come: Deliverance 2’nin nasıl bir oyun deneyimi sunacağını bizlere gösteriyor. Geçtiğimiz günlerde ise oyunun savaş sistemini gösteren bir Twitter gönderisi yayınlandı.

Bu videoda, oyunun temel savaş mekanikleri ve animasyonları görülüyor. İlk oyunun savaş mekanikleri birçok oyuncu tarafından eleştirilen bir konuydu. Kingdom Come: Deliverance 2’de ise bu eleştiriler göz önünde bulundurularak daha akıcı ve tatmin edici bir savaş sistemi geliştirilmiş gibi görünüyor.

Videoda görülen savaş mekanikleri şunlar:

  • Yakın dövüş: Kılıç, balta ve mızrak gibi çeşitli silahlarla yapılan yakın dövüşler daha akıcı ve gerçekçi görünüyor.
  • Hedefleme sistemi: Hedefleme sistemi geliştirilmiş ve daha hassas hale getirilmiş.
  • Bloklama ve savunma: Bloklama ve savunma mekanikleri daha tatmin edici bir şekilde işliyor.
  • At üstü savaş: At sırtında yapılan savaşlar da daha heyecanlı ve dinamik görünüyor.

Kingdom Come: Deliverance 2, 2024 yılı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store) için piyasaya sürülecek. Oyunun savaş sistemi ve diğer özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için Warhorse Studios’un resmi Twitter hesabını takip edebilirsiniz.

Siz Kingdom Come: Deliverance 2’nin savaş sistemini nasıl buldunuz?Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.