-->
INDIKA, PS5 ve Xbox Series’e 17 Mayıs’ta Geliyor!

11 bit studios ve Odd Meter’dan heyecan verici bir haber!

14.05.2024 | ulasufuk

11 bit studios ve Odd Meter’dan heyecan verici bir haber! Alternatif Rusya’da geçen üçüncü şahıs bulmaca-macera oyunu INDIKA, 17 Mayıs’ta PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarına geliyor.

Ertelenen Konsol Sürümü:

INDIKA, başlangıçta PC sürümüyle beraber çıkış yapması planlanmıştı. Fakat beklenmedik bir şekilde ertelenmek zorunda kaldı. Konsol meraklıları için güzel haber ise nihayet bekledikleri tarihe kavuştular.

19. Yüzyılın Alternatif Rusya’sında Gizemli Bir Yolculuk:

Oyun, 19. yüzyılın alternatif Rusya’sında geçiyor. Ana karakterimiz, soğuk ortamlarda ilerlerken ilgi çekici bulmacalarla karşılaşıyor ve dini görüşlerin farklı şekillerde ele alındığı bir dünyayı keşfediyor. Bu gizemli yolculukta kendini keşfetmeye çalışıyor.

Steam’de Çok Olumlu Yorumlar:

INDIKA, Steam’de “Çok Olumlu” etiketine sahip. Oyuncular, atmosferi, bulmacaları ve hikayesini beğeniyor. Fakat bazı oyuncular tarafından oldukça kısa olduğu da belirtiliyor.

Kısa Bir Süre İçinde Konsol Deneyimi:

INDIKA, konsol sahipleri için kısa bir süre içinde heyecan verici bir alternatif Rusya deneyimi sunacak. 17 Mayıs’ta PlayStation 5 ve Xbox Series’te!Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.