-->
Horizon LEGO Projesi Yakında mı Duyurulacak? Oyun mu Yoksa Set mi?

Oyuncular heyecanlanın! Horizon serisinin LEGO ile buluşacağı bir proje yakın zamanda duyurulabilir.

13.05.2024 | ulasufuk

Oyuncular heyecanlanın! Horizon serisinin LEGO ile buluşacağı bir proje yakın zamanda duyurulabilir. Bu projenin LEGO seti mi yoksa LEGO oyunu mu olacağı henüz bilinmiyor.

Sızıntılar Neler Gösteriyor?

Oyun dünyasıyla ilgili sızıntılarıyla tanınan Kurakasis ve Tom Henderson, sosyal medyada Horizon LEGO Projesi’nden bahsetmeye başladı. Kurakasis, Sony’nin LEGO ile bir proje üzerinde çalıştığını ve bunun Sony’nin bilinen bir serisiyle ilgili olduğunu belirtti. Yakında bir duyuru beklediğini de ekledi. Ardından Tom Henderson da bu iddiaları doğruladı ve “Ufukta bir duyuru var” dedi.

Proje Hakkında Bilinenler:

  • Sony ve LEGO’nun Horizon serisiyle ilgili bir proje üzerinde çalıştığı düşünülüyor.
  • Projenin LEGO seti mi yoksa LEGO oyunu mu olacağı bilinmiyor.
  • Sony tarafından resmi bir açıklama yapılmadı.
  • Bazı sızıntılar, projenin State of Play etkinliğinde duyurulabileceğini öne sürüyor.

LEGO ve Horizon’un Geçmişi:

Aslında Sony ve LEGO ilk defa bir araya gelmiyor. Horizon Forbidden West oyunu için halihazırda bir LEGO seti bulunuyor.

Gelecek Hakkında Neler Bekleniyor?

Eğer Sony, LEGO ile yeni bir Horizon oyunu yapmak için anlaştıysa, oyunun State of Play etkinliğinde veya Summer Game Fest gibi bir oyun etkinliğinde duyurulması muhtemel.

Sonuç:

Horizon LEGO Projesi ile ilgili henüz resmi bir bilgi yok. Fakat sızıntılar ve söylentiler, projenin yakın zamanda duyurulabileceğini gösteriyor. Oyuncular LEGO ile Horizon’un nasıl bir buluşma yaşayacağını merakla bekliyor.Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.