-->
Heyecan Dorukta! Xbox Games Showcase 9 Haziran’da Geliyor!

Microsoft, 9 Haziran 2024 tarihinde saat 20.00’de (TSİ) Xbox Games Showcase 2024 sunumunun gerçekleşeceğini duyurdu.

01.05.2024 | ulasufuk

Microsoft, 9 Haziran 2024 tarihinde saat 20.00’de (TSİ) Xbox Games Showcase 2024 sunumunun gerçekleşeceğini duyurdu. Sunumda Activision, Blizzard Entertainment, Bethesda Softworks ve Xbox Game Studios’un oyunlarının yanı sıra üçüncü taraf ortakların projeleri de yer alacak.

Yeni Call of Duty Oyunu Duyurulacak mı?

The Verge tarafından yapılan bir sızıntıya göre, Call of Duty serisinin bir sonraki oyununun da bu tanıtım etkinliğinde duyurulacağı öngörülüyor. Activision logosunun tanıtım görselinde gizlenmiş olması bu ihtimali güçlendiriyor.

Etkinliği Nerede İzleyebilirim?

Xbox Games Showcase 2024’ü YouTube, Twitch ve Facebook üzerinden izleyebilirsiniz.

Sunumda Neler Bekleyebiliriz?

  • Heyecan verici içerikler ve yeni oyun duyuruları
  • Activision, Blizzard Entertainment, Bethesda Softworks ve Xbox Game Studios’un oyunlarından ilk bakışlar
  • Üçüncü taraf ortakların projeleri
  • Belki de yeni bir Xbox donanımsal gelişmesi

Etkinlikle ilgili tüm detaylar ve bilgiler ilerleyen süreçte açıklanacak. Heyecanla bekliyoruz!



Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.