-->
Heyecan Dorukta! VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Split 2 Eşleşmeleri Belli Oldu!

VALORANT tutkunları hazır olun! Riot Games ve ESA Esports iş birliği ile düzenlenen VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Split 2 turnuvasının heyecanı başlıyor.

15.05.2024 | ulasufuk

VALORANT tutkunları hazır olun! Riot Games ve ESA Esports iş birliği ile düzenlenen VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Split 2 turnuvasının heyecanı başlıyor.

En İyi Takımlar Kapışacak:

Fire Flux Esports, Galakticos, Galatasaray Esports, HOWL Esports, İstanbul Wildcats, S2G Esports, Fenerbahçe Esports, Pcific Esports ve Eternal Fire takımları, Split 2’de şampiyonluk için kıyasıya mücadele edecek.

Haftalık Karşılaşmalar:

  • 20 Mayıs: HOWL Esports vs. S2G Esports (17:30), Papara SuperMassive vs. Galakticos (20:30)
  • 21 Mayıs: Pcific Esports vs. Fire Flux Esports (17:30), Eternal Fire vs. İstanbul Wildcats (20:30)
  • 22 Mayıs: Papara SuperMassive vs. Fenerbahçe Esports (17:30), HOWL Esports vs. Galatasaray Esports (20:30)

Turnuva Takvimi:

VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Split 2, 20 Mayıs Pazartesi günü başlayacak ve 8 Temmuz Pazartesi günü son bulacak. 7 hafta boyunca sürecek ligde, sıralamaya giren ilk 6 takım Playoff etabına yükselecek.

Maç Formatı:

Tüm karşılaşmalar 3 maçlık seri formatında (Best of 3) oynanacak.

Canlı Yayın:

Turnuvanın tüm heyecanını Twitch ve YouTube’da canlı olarak takip edebilirsiniz.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.