-->
Helldivers 2’ye Star Wars Modu Geldi! Klon Savaşları Heyecanı Helldivers’ta

Helldivers 2 hayranları dikkat! ToastedShoes adlı içerik üreticisi, Helldivers 2 için oldukça ilgi çekici bir Star Wars modu yayınladı.

13.05.2024 | ulasufuk

Helldivers 2 hayranları dikkat! ToastedShoes adlı içerik üreticisi, Helldivers 2 için oldukça ilgi çekici bir Star Wars modu yayınladı. Bu mod, Klon Savaşları’ndan ilham alıyor ve ikonik Klon askerlerini modern bir görünümle Helldivers 2’ye taşıyor.

Modun Özellikleri:

  • Klon Savaşları teması
  • İkonik Klon askerleri
  • Modern görünüm
  • Ayrılıkçı droidler ve B1’ler
  • Çevrimiçi çok oyunculu

24 Dakikalık Tanıtım Videosu:

ToastedShoes, modun tüm detaylarını anlatan 24 dakikalık bir video yayınladı. Videoda modun oynanışı, karakterler, silahlar ve daha fazlası hakkında bilgiler yer alıyor.

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Helldivers 2 için resmi olmayan modlar, oyundan banlanmanıza sebep olabilir. Bu nedenle modları kullanırken oldukça dikkatli olmanız ve ban riski hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir.Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.