-->
Hades II Türkçe Dil Desteği ile Sürpriz Çıkış Yaptı!

Supergiant Games, uzun zamandır beklenen Hades II’yi 8 Mayıs 2024 tarihinde aniden piyasaya sürdü.

09.05.2024 | ulasufuk

Supergiant Games, uzun zamandır beklenen Hades II’yi 8 Mayıs 2024 tarihinde aniden piyasaya sürdü. Oyun, Steam ve Epic Games Store’da erken erişim oyunu olarak satışa sunuldu.

Sürpriz Çıkış:

Supergiant Games, daha önce herhangi bir çıkış tarihi duyurusu yapmadan oyunu erkenden erişim sürümü olarak piyasaya sürdü. Bu durum, oyuncuları büyük bir şaşkınlık ve heyecana sürükledi.

Türkçe Dil Desteği:

Hades II, Türkçe dil desteği ile de satışa sunuldu. Bu sayede Türk oyuncular da oyunu kendi dillerinde oynayabilecek ve keyfini çıkarabilecekler.

Büyük İlgi:

Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ilgi gören Hades II, on binlerce oyuncu tarafından oynandı. Steam’de an itibarıyla 79.276 rekor eş zamanlı oyuncu sayısına ulaştı. Oyun, Steam üzerindeki 5.197 incelemenin %98’ini olumlu aldı.

Fiyat:

Hades II, Steam’de 14.99$ ve Epic Games Store’da 488₺ fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Oyunun şu anda herhangi bir çıkış indirimi bulunmuyor.

İlk İncelemeler:

Oyuncular tarafından oldukça beğenilen Hades II, ilk incelemelerde de yüksek notlar aldı. Steam’de 2024’ün en olumlu incelemelerine sahip 5. oyun olarak yer alıyor.

Genel Değerlendirme:

Hades II, sürpriz çıkışı ile oyuncuları şaşırtmayı başardı. Türkçe dil desteği ve keyifli oynanışı ile büyük bir ilgi gören oyun, 2024’ün en iyi oyunlarından biri olma potansiyeline sahip.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.