-->
God of War Ragnarök PC’ye Geliyor mu? Heyecan Verici Sızıntılar!

God of War hayranları dikkat! Ghost of Tsushima’nın PC’ye çıkışının ardından sevindirici haberler gelmeye devam ediyor.

13.05.2024 | ulasufuk

God of War hayranları dikkat! Ghost of Tsushima’nın PC’ye çıkışının ardından sevindirici haberler gelmeye devam ediyor. Son sızıntılara göre Sony, God of War Ragnarök’ü de PC platformuna taşımayı planlıyor.

Sızıntılar Neler Gösteriyor?

  • Veri analisti “billbil_kun”, Sony’nin God of War Ragnarök PC portu üzerinde çalıştığını iddia ediyor.
  • Oyunun PC için duyurusunun yakın zamanda bir PlayStation etkinliğinde yapılması bekleniyor.
  • Bazı kaynaklar, oyunun 2024’ün sonbahar aylarında yayınlanabileceğini öne sürüyor.
  • Aynı etkinlikte Silent Hill 2’nin yeniden yapımının da duyurulabileceği söylentiler arasında.

God of War Ragnarök Hakkında:

  • PlayStation 5’in çıkış etkinliğinde duyurulan oyun, 9 Kasım 2022’de PlayStation 5 ve PlayStation 4’e özel olarak çıktı.
  • “En hızlı satan birinci parti oyunu” unvanını kazanan God of War Ragnarök, ilk haftasında 5.1 milyon, ilk 10 haftasında ise 11 milyon kopya sattı.
  • Geçen sene çıkan ücretsiz ek paket God of War Ragnarök: Valhalla da büyük beğeni topladı.

Olası Duyuru:

Sony’nin önümüzdeki günlerde gerçekleşmesi muhtemel bir PlayStation etkinliği planladığı biliniyor. Bu etkinlikte God of War Ragnarök PC’nin yanı sıra Silent Hill 2’nin yeniden yapımının da duyurulması sürpriz olmayacaktır.

Sonuç:

God of War Ragnarök’ün PC’ye çıkışı henüz resmi olarak onaylanmadı. Fakat sızıntılar ve söylentiler oldukça umut verici. Oyunun PC platformuna da gelmesi, milyonlarca oyuncuyu sevindirecektir.Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.