-->
Ghost of Tsushima PC Güncellemesi: DLSS 3 ve FSR 3.0 Sorunları Çözüldü!

Heyecanla beklenen Ghost of Tsushima PC güncellemesi nihayet geldi! Sucker Punch Production ve Nixxes stüdyoları tarafından geliştirilen bu güncelleme, NVIDIA DLSS 3 ve AMD FSR 3.0 kullanıcıları için önemli düzeltmeler sunuyor.

25.05.2024 | ulasufuk

Heyecanla beklenen Ghost of Tsushima PC güncellemesi nihayet geldi! Sucker Punch Production ve Nixxes stüdyoları tarafından geliştirilen bu güncelleme, NVIDIA DLSS 3 ve AMD FSR 3.0 kullanıcıları için önemli düzeltmeler sunuyor.

DLSS 3 ve FSR 3.0 Artık Daha Sorunsuz!

Güncellemenin en önemli yeniliği, ara sahnelerden oynanışa geçişte ortaya çıkan görsel hataları düzeltmesi. Bu sayede DLSS 3 kullanan oyuncular artık kesintisiz ve akıcı bir oyun deneyimi yaşayabilecekler. Aynı zamanda AMD FSR 3.0 kullananlarda da görsel hatalar ortadan kalkıyor.

Nixxes Ekibi Destek Vermeye Devam Ediyor

Nixxes ekibi, Ghost of Tsushima PC’yi geliştirmeye devam ediyor. Gelecekteki güncellemelerde diğer oyun içi hataların da giderilmesi ve performans optimizasyonları yapılması planlanıyor. Ekip ayrıca, bazı PC donanımlarında performansı artırmayı ve çok oyunculu Legends modunu geliştirmeyi de hedefliyor.

Ghost of Tsushima PC, PlayStation Network’ten Bağımsız Olarak Satın Alınabilir

Bildiğiniz üzere Ghost of Tsushima’nın PC sürümü resmi olarak PlayStation Network’ün bulunmadığı ülkelerde satın alınamıyor. Bu ülkelerde oyunun ne zaman satışa sunulacağı ise henüz netlik kazanmadı.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.