-->
Frontier Developments’tan Heyecan Verici Duyuru: Yeni Bir Jurassic World Oyunu Geliyor!

Jurassic World hayranları heyecanlanın! Frontier Developments, Universal Products & Experiences ile yeni bir Jurassic World oyunu için lisans anlaşması imzaladıklarını duyurdu.

10.05.2024 | ulasufuk

Jurassic World hayranları heyecanlanın! Frontier Developments, Universal Products & Experiences ile yeni bir Jurassic World oyunu için lisans anlaşması imzaladıklarını duyurdu.

Oyunun 1 Haziran 2025 ile 31 Mayıs 2026 tarihleri arasında çıkış yapması planlanıyor.

Jurassic World ve Jurassic World 2’nin Başarısı:

Frontier Developments, Jurassic World ve Jurassic World 2 oyunlarıyla simülasyon oyunları alanında oldukça başarılı bir geçmişe sahip. Bu oyunlar, dinozor parklarını yönetme ve kendi Jurassic World’ünüzü oluşturma imkanı sunarak büyük beğeni topladı. Jurassic World Evolution, şirketin bugüne kadar en çok satan oyunu olarak da öne çıkıyor.

Yeni Oyun Hakkında Bilgiler:

Yeni Jurassic World oyunu hakkında şu an için fazla bir bilgi bulunmuyor. Frontier Developments, oyunun “üçüncü bir Jurassic World oyunu” olduğunu duyururken, Jurassic World Evolution 3 veya Jurassic World Evolution’ın devamı olup olmadığına dair bir açıklama yapmadı.

Frontier Developments’tan Her Yıl Yeni Bir Oyun:

Frontier Developments’ın her yıl yeni bir yönetim temalı simülasyon oyunu çıkarmayı planladığı da biliniyor. Bu planın bir parçası olarak, yeni Jurassic World oyununun da 2025’te çıkması bekleniyor.

Daha Fazla Bilgi İçin:

Yeni Jurassic World oyunu hakkında daha fazla bilgi için Frontier Developments’ın resmi web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.