-->
Fallout Dizisi Rekor Kırdı! İlk İki Haftada 65 Milyon İzleyiciye Ulaştı

Bethesda ve Amazon iş birliğiyle hayata geçirilen Fallout dizisi, yayınlandığı ilk iki haftada 65 milyon izleyiciye ulaşarak müthiş bir başarıya imza attı.

01.05.2024 | ulasufuk

Bethesda ve Amazon iş birliğiyle hayata geçirilen Fallout dizisi, yayınlandığı ilk iki haftada 65 milyon izleyiciye ulaşarak müthiş bir başarıya imza attı. Bu rakamla birlikte Fallout, Amazon Prime Video platformunda en çok izlenen ikinci dizi olma ünvanını da elde etti.

Dizinin Başarısı Tüm Dünyada Konuşuluyor:

  • Fallout, sadece hayranlar tarafından değil, eleştirmenler tarafından da büyük beğeni topladı. Rotten Tomatoes’da %94’lük bir başarı yakalayan dizi, özellikle İngiltere, Fransa ve Brezilya’da izleyicileri mest etti.
  • Dizinin yayınlanmasıyla birlikte Fallout oyunlarına da ilgi arttı. Birçok oyuncu, diziyi izleyip oyunları tekrar keşfetmeye başladı.

Başarının Sebepleri:

  • Fallout dizisinin başarısının arkasında birçok etken yatıyor. Dizi, Fallout evrenine sadık kalarak hayranları memnun etti. Görsel efektler ve atmosfer son derece başarılı bir şekilde yansıtıldı.
  • Dizinin oyuncu kadrosu da oldukça başarılıydı. Özellikle başrolde yer alan Walton Goggins, izleyicileri kendine hayran bıraktı.
  • Fallout, son yıllarda popülerliği artan kıyamet sonrası temalı yapımlardan biri olmasıyla da dikkat çekti. Dizi, izleyicilere farklı bir dünya sunarak onları cezbetmeyi başardı.

Fallout’un Geleceği:

İlk sezonuyla büyük bir başarı yakalayan Fallout’un yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor. Ancak bu kadar büyük bir ilgi gören dizinin yeni sezonla da izleyicileriyle buluşması bekleniyor.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.