-->
Fallout 4’e Yeni Güncelleme: Konsollarda Grafik Seçenekleri!

Fallout 4 hayranları dikkat! Bethesda, oyunu konsollarda daha da keyifli hale getirecek yeni bir güncelleme yayınladı.

13.05.2024 | ulasufuk

Fallout 4 hayranları dikkat! Bethesda, oyunu konsollarda daha da keyifli hale getirecek yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncellemeyle beraber konsol sahipleri, Fallout 4’te daha fazla grafik ve performans seçeneğine sahip olacak.

Güncellemenin Özellikleri:

  • Konsollara ek grafik seçenekleri
  • Grafik ve performans ayarları için yeni seçenekler
  • Daha fazla düzeltme ve iyileştirme

Güncelleme Ne Zaman Yayınlanacak?

Yeni güncelleme bugün itibarıyla tüm konsollarda kullanıma sunulacak.

Fallout 4 Yeni Nesil Güncellemesi:

Bildiğiniz üzere Fallout 4 için geçtiğimiz ay, PlayStation 4 ve Xbox One konsollarında sahip olan kullanıcılar için PlayStation 5 ve Xbox Series X/S sürümlerine ücretsiz yükseltme imkanı sunan yeni nesil güncellemesi yayınlandı. Bu güncellemeyle beraber oyunda görsel iyileştirmeler, daha hızlı yükleme süreleri ve daha fazlası yer aldı.

Yeni Nesil Güncellemesinde Yaşanan Sorunlar:

Ancak yeni nesil güncellemenin yayınlanmasıyla birlikte bazı sorunlar da ortaya çıktı. Özellikle PC’de oynayanlar, bu güncellemeden sonra tüm modların bozulması ve oyunda çeşitli hataların yaşanmasıyla karşılaştı.

Sonuç:

Bethesda’nın yeni konsol güncellemesiyle beraber Fallout 4’te daha fazla özelleştirme seçeneğine sahip olacak ve oyunu daha da keyifli bir şekilde oynayabileceksiniz.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.