-->
F1 24’te Işın İzleme Devrimi! Görsel Farklılıkları Keşfedin!

Heyecanla beklenen F1 24, 31 Mayıs’ta bizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Bu yeni sürüm, ışın izleme teknolojisi ile yepyeni bir görsel deneyim sunuyor!

25.05.2024 | ulasufuk

Heyecanla beklenen F1 24, 31 Mayıs’ta bizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Bu yeni sürüm, ışın izleme teknolojisi ile yepyeni bir görsel deneyim sunuyor! Peki, ışın izleme aktifken oyunda neler değişiyor? YouTube içerik üreticisi Cycu1, yeni bir video ile bu farkları gözler önüne seriyor.

Işın İzleme ile Farklı Bir Dünyaya Adım Atın:

Videoda, F1 24’ün ışın izlemeli ve normal sürümleri karşılaştırılıyor. Işın izlemeli sürümde, yansımalar ve ortamlar çok daha gerçekçi ve detaylı görünüyor. Işıklandırma da önemli ölçüde iyileştirilmiş durumda.

Ancak, yüksek hızlarda yarışan birçok oyuncu bu farkı anlamakta zorlanabilir. Zira hızlı bir sürüşte tüm detayları fark etmek zordur.

Işın İzleme Olmasa Bile Muhteşem Görseller:

Işın izleme desteği olmasa bile F1 24’ün görsel açıdan oldukça etkileyici olduğunu belirtmek gerek. Özellikle Cidde Corniche pistinde ışın izleme efektlerini ayırt etmek neredeyse imkansız. Dinamik gölgelendirmeler ve ışıklandırma sayesinde bu pist zaten çok gerçekçi görünüyor.

F1 24’ü Kaçırmayın!

31 Mayıs’ta PlayStation, Xbox ve PC platformlarında satışa sunulacak F1 24, simülasyon tutkunları için kaçırılmaz bir oyun olacak. Oyunun ön siparişleri şimdiden başladı. Hemen ön siparişinizi vererek bu heyecanı kaçırmayın!Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.