-->
F1 24 Ana Ekranında Gururumuz INJI! “Bellydancing” ile Heyecanı Arttırıyor!

Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!

25.05.2024 | ulasufuk

Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı! Oyunun ana ekranında, Türk şarkıcı INJI’nin “Bellydancing” adlı şarkısı yer alıyor. Bu durum, hem oyuncular hem de INJI hayranları arasında büyük beğeni topladı.

INJI Kimdir?

İnci Gürün olarak da bilinen INJI, İstanbul doğumlu yetenekli bir şarkıcı ve söz yazarı. “Bellydancing” şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan INJI, F1 24’ün ana ekranında yer alarak uluslararası alanda da adından söz ettirmeye başladı.

Sosyal Medyada Yankı Uyandırdı

INJI’nin F1 24’te yer alması, sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Oyuncular, bu duruma oldukça olumlu tepkiler verirken, INJI’nin şarkısının oyuna ayrı bir hava kattığını ve heyecanı daha da artırdığını belirttiler.

F1 24 Ne Zaman Çıkıyor?

31 Mayıs tarihinde piyasaya sürülecek olan F1 24, simülasyon tutkunları için heyecan verici bir oyun olacak. Oyunun ön siparişleri şu anda açık durumda.Popüler Haberler


2K Games, NBA 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K25’in detaylarını paylaştı.


Nacon’un yayıncılığını üstlendiği ve Spiders stüdyosu tarafından geliştirilen GreedFall II: The Dying World, oyuncularıyla buluşmaya hazırlanıyor.


KeokeN Interactive stüdyosu, başarılı Deliver Us serisinin yeni oyunu Deliver Us Home için düzenlenen Kickstarter kampanyasında hedeflenen bağış miktarını toplamayı başardı.


Amazon, Prime Gaming üyeliği kapsamında kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor.