-->
Epic Games’ten Heyecan Verici Bir Haber! Chivalry 2 30 Mayıs’ta Ücretsiz Olacak!

Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

25.05.2024 | ulasufuk

Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

Chivalry 2 Hakkında:

Orta Çağ savaşlarından ilham alan Chivalry 2, birinci şahıs kamera açısıyla heyecan verici düellolar sunuyor. Oyuncular, kılıç, balta ve mızrak gibi çeşitli silahlarla rakiplerine karşı savaşırken, epik savaş alanlarında mücadele edecekler.

Chivalry 2’yi Neden Oynamalısınız?

  • Ücretsiz: Chivalry 2’yi 30 Mayıs’tan itibaren Epic Games Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
  • Heyecan Verici Savaşlar: Orta Çağ savaşlarının atmosferini yaşayın ve heyecan dolu düellolara katılın.
  • Çeşitli Silahlar: Kılıç, balta, mızrak ve daha birçok silahı kullanarak rakiplerinizi alt edin.
  • Epik Savaş Alanları: Geniş savaş alanlarında yüzlerce oyuncu ile birlikte savaşın.

Chivalry 2’yi Kaçırmayın!

Chivalry 2, normalde 40 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Ancak Epic Games’te şu anda 27 Türk Lirası’na indirimli olarak satılıyor. Bu fırsatı kaçırmayın ve 30 Mayıs’tan itibaren Chivalry 2’yi ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyin!Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.