-->
Epic Games’te Bu Hafta Ücretsiz Oyunlar: Cat Quest II ve Orcs Must Die! 3

Epic Games Store’da her hafta olduğu gibi bu hafta da iki yeni ücretsiz oyun sizlerle buluşuyor!

03.05.2024 | ulasufuk

Epic Games Store’da her hafta olduğu gibi bu hafta da iki yeni ücretsiz oyun sizlerle buluşuyor! Bu hafta nişancı aksiyon macera oyunu Cat Quest II ve kule savunma strateji oyunu Orcs Must Die! 3’ü kalıcı kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyunları 9 Mayıs Perşembe TSİ 18:00’e kadar ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Ücretsiz Oyunlar:

  • Cat Quest II:Kedi ve köpeklerin yaşadığı fantastik bir diyarda geçen bu açık dünya aksiyon rol yapma oyununda tek başınıza veya arkadaşınızla beraber kedi veya köpek karakterleri ile oynayabilirsiniz. Büyülü bir dünyada görevler yapabilir, canavarları alt edebilir ve ganimet toplayabilirsiniz.
  • Orcs Must Die! 3: Ödüllü Orcs Must Die! serisinin bu yeni oyununda akın akın gelen Orc sürülerini kesebiliyor, yakabiliyor, savurabiliyor, çarpabiliyor, öğütebiliyor ve şişleyebiliyorsunuz. Seriye yeni gelen Savaş Senaryoları, oyuncuları kurulan en büyük Orc ordularıyla karşı karşıya getiriyor. Kurulabilen Savaş Makineleri oyunculara bu işgalcileri yıkmak, bıçaklamak, kül etmek ve parçalara ayırmak için gerekli araçları sağlıyor.

Bir Sonraki Hafta:

Gelecek hafta ise Circus Electrique ve Firestone paketi ücretsiz oyunlar arasında yer alacak.

Nasıl Alınır?

  • Epic Games Store hesabınıza giriş yapın.
  • Ücretsiz Oyunlar sekmesine gidin.
  • Cat Quest II ve Orcs Must Die! 3’ün yanında yer alan “Ücretsiz Al” butonuna tıklayın.
  • Oyunlar kütüphanenize eklenecektir.

Unutmayın, bu oyunları 9 Mayıs’a kadar ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Kaçırmayın!Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.