-->
Epic Games’in Bir Sonraki Ücretsiz Oyunu: Farming Simulator 22!

Epic Games’in her hafta bedava oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Bu hafta ise heyecanla beklenen oyun Farming Simulator 22, 23 Mayıs’ta ücretsiz olarak Epic Games Store’da yerini alacak.

24.05.2024 | ulasufuk

Epic Games’in her hafta bedava oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Bu hafta ise heyecanla beklenen oyun Farming Simulator 22, 23 Mayıs’ta ücretsiz olarak Epic Games Store’da yerini alacak.

Bilgiler Doğru Mu?

Güvenilir sızıntı kaynağı Billbil-kun’a göre, Epic Games 23 Mayıs Türkiye saati ile 18.00’de Farming Simulator 22 Standard Edition’ı ücretsiz olarak sunacak. Bu bilgi şu ana kadar resmi olarak doğrulanmadı, ancak Epic Games’in geçmiş sızıntıları göz önüne alındığında oldukça güvenilir görünüyor.

Farming Simulator 22 Nedir?

Farming Simulator 22, geniş bir araziye sahip çiftliğinizi yönetmenizi ve modern tarım araçlarını kullanarak ekinlerinizi ekmenizi, hasat etmenizi ve satmanızı sağlayan bir simülasyon oyunudur. Hayvancılık, ormancılık ve mevsimsel geçişler gibi birçok gerçekçi detay da oyuna dahil edilmiştir.

Kaçırmayın!

Farming Simulator 22, normalde 340 TL fiyatla satılıyor. Bu sayede oyunu 23 Mayıs – 30 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanenize ekleme şansınız olacak. Bu fırsatı kaçırmayın!

Epic Games’te Neler Oluyor?

Epic Games Store’da şu anda Dragon Age: Inquisition – Game of the Year Edition oyunu da ücretsiz olarak sunuluyor. Ancak bu oyun Türkiye’de engellenmiş durumda ve kütüphanenize ekleyemiyorsunuz.

Ayrıca, Epic Games Mega İndirimleri de devam ediyor. Bu indirimler kapsamında birçok popüler oyun indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor.

Daha Fazla Bilgi:Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.