-->
Electronic Arts Heyecan Verici Duyuru Yaptı: Mart 2025’te 2 Yeni Oyun Geliyor!

Oyun severler için müjdeli haber! Electronic Arts, 2025’in ilk çeyreğinde iki yeni oyun yayınlayacağını duyurdu.

09.05.2024 | ulasufuk

Oyun severler için müjdeli haber! Electronic Arts, 2025’in ilk çeyreğinde iki yeni oyun yayınlayacağını duyurdu. Bu oyunlardan biri mevcut bir IP’ye dayalı olacak, diğeri ise üçüncü bir geliştirici tarafından geliştirilecek.

Duyurulan Oyunlar Hakkında Bilinenler:

  • Yayın Tarihi: Mart 2025 (ilk çeyrek)
  • Platform: EA Origin
  • Geliştiriciler: Birinci oyun EA bünyesinde, ikinci oyun ise üçüncü taraf bir geliştirici tarafından geliştirilecek.
  • İlk Oyun: Bilinen bir IP’ye dayalı olacak.
  • İkinci Oyun: Muhtemelen Dragon Age: Dreadwolf olacak.

Dragon Age: Dreadwolf Geliyor mu?

Giant Bomb muhabiri Jeff Grubb, Mart 2025’ten önce yayınlanması planlanan oyunlar arasında BioWare tarafından geliştirilen Dreadwolf’un da olduğunu doğruluyor. Bu da, ikinci oyunun Dragon Age: Dreadwolf olma ihtimalini oldukça yüksek kılıyor.

EA’den Yeni Oyunlar Hakkında Daha Fazla Bilgi Ne Zaman Gelecek?

Electronic Arts, yeni oyunlar hakkında şu an için fazla detay paylaşmadı. Oyunların isimleri, türleri ve çıkış tarihleri ​​hakkındaki bilgiler ilerleyen günlerde veya aylarda açıklanacak.

Bu Duyuru Oyuncuları Heyecanlandırdı:

Electronic Arts’ın bu duyurusu, oyun severleri heyecanlandırdı. Birçok oyuncu, yeni oyunların hangi IP’lere dayalı olacağını ve hangi türde olacağını merak ediyor.

Siz Electronic Arts’ın yeni oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Hangi oyunların gelmesini en çok bekliyorsunuz?Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.