-->
Elden Ring: Shadow of the Erdtree Hikayesi Gizemli Bir Fragmanda Ortaya Çıkıyor!

Bandai Namco ve FromSoftware, merakla beklenen Elden Ring genişleme paketi Shadow of the Erdtree için resmi hikaye fragmanını yayınladı.

24.05.2024 | ulasufuk

Bandai Namco ve FromSoftware, merakla beklenen Elden Ring genişleme paketi Shadow of the Erdtree için resmi hikaye fragmanını yayınladı. Fragman, oyuncuları Lands Between’in karanlık köşelerine sürükleyerek gizemli bir maceraya hazırlıyor.

Yeni Hikaye, Yeni Maceralar:

The Game Awards’ta Yılın Oyunu ve Golden Joystick Awards’ta Ultimate Game of the Year ödüllerini de dahil olmak üzere birçok ödül kazanan Elden Ring, oyuncuları geniş ve özgür bir açık dünyaya bırakmıştı. Fantezi temalı aksiyon RPG’de oyuncular kendi tarzlarında keşif yapabiliyor ve maceraya atılabiliyorlardı.

Shadow of the Erdtree ile oyuncular, Gölgeler Diyarı’ndaki gizemli yolculuklarına devam edecek. Tehlikeli zindanlara dalacak, yeni düşmanlarla karşı karşıya gelecek ve yepyeni silahlar ve ekipmanlarla donatılmış şekilde bu düşmanlara karşı mücadele edecekler.

Fragmanda Neler Görüyoruz?:

Fragman, Lands Between’in karanlık ve ürkütücü bir atmosferini tasvir ediyor. Yeni düşman türleri ve gizemli mekanlar kısa bir şekilde görülüyor. Fragmandaki en dikkat çekici detay ise Miquella’nın belirişi. Miquella, Elden Ring’in ana hikayesinde önemli bir rol oynayan ve birçok gizemle dolu bir karakter.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree, 21 Haziran 2024’te PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.