-->
Elden Ring Hayranları Dikkat! Shadow of the Erdtree Son DLC Olacak

FromSoftware’den gelen resmi açıklamaya göre, Elden Ring için Shadow of the Erdtree’den sonra yeni bir DLC paketi çıkmayacak.

05.05.2024 | ulasufuk

FromSoftware’den gelen resmi açıklamaya göre, Elden Ring için Shadow of the Erdtree’den sonra yeni bir DLC paketi çıkmayacak. Bu haber, heyecanla beklenen Shadow of the Erdtree’nin oyun için son ek içerik olacağını gösteriyor.

Shadow of the Erdtree’de Neler Bekliyor?

  • Land of Shadow’da geçen yepyeni bir hikaye
  • Oyuna eklenen yeni silahlar ve ekipmanlar
  • Karşılaşılması gereken yeni düşmanlar ve zorluklar
  • Ve daha fazlası!

Shadow of the Erdtree, 21 Haziran 2024 tarihinde PC, PlayStation ve Xbox platformları için piyasaya sürülecek. Oyunun mobil sürümüne dair ise şu an için resmi bir açıklama bulunmuyor.

Elden Ring’e yeni DLC’lerin gelmeyecek olması sizleri üzer mi?Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.