-->
EA CEO’su Andrew Wilson: Yeni Battlefield Oyunu Muazzam Bir Live Service Deneyimi Sunacak!

Electronic Arts (EA) CEO’su Andrew Wilson, firmanın yeni Battlefield oyunu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

10.05.2024 | ulasufuk

Electronic Arts (EA) CEO’su Andrew Wilson, firmanın yeni Battlefield oyunu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Wilson, oyunun serinin en büyük yapımı olacağını ve devasa bir “canlı servis” deneyimi sunacağını söyledi.

Yeni Battlefield Oyunu Hakkında Bilinenler:

  • Oyun, serinin en büyük yapımı olacak.
  • Devasa bir “canlı servis” deneyimi sunacak.
  • Geliştirme aşamasında, en son demolar “muazzam” görünüyor.
  • Oyun, DICE, Criterion, Ripple Effect ve Motive stüdyolarının ortak çalışmasıyla geliştiriliyor.
  • Motive stüdyosu, çok oyunculu modlar ve tek oyunculu bir Battlefield evreni oluşturmak için diğer stüdyolarla birlikte çalışıyor.

Battlefield 2042’nin Gölgesinde:

Battlefield 2042, teknik problemler ve beklentileri karşılayamaması nedeniyle büyük eleştiri almıştı. Bu durum, yeni Battlefield oyununa dair endişeleri de beraberinde getirdi.

EA’nın Planları:

EA, yeni Battlefield oyunuyla 2042’nin yarattığı hayal kırıklığını telafi etmeyi amaçlıyor. Şirket, oyunun “muazzam” bir canlı servis deneyimi sunacağına ve serinin hayranlarını memnun edeceğine inanıyor.

Yeni Battlefield’ın Başarılı Olacak Mı?:

Yeni Battlefield oyununun başarısı, birçok faktöre bağlı olacak. Oyunun teknik problemlerden arınmış olması, içeriğinin zengin olması ve oyunculara uzun vadeli bir deneyim sunması gerekiyor. EA, 2042’den ders alırsa ve oyunculara kulak verirse, yeni Battlefield’ın başarılı olma şansı yüksek.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.