-->
Doom Hayranları Dikkat! Yeni Doom Oyunu Geliyor! Haziran Ayında Duyuru Bekleniyor!

Heyecan verici bir haberle karşınızdayız! Microsoft’tan gelen sızıntılar, yeni bir Doom oyununun Haziran ayında Xbox Showcase etkinliğinde duyurulacağını gösteriyor.

14.05.2024 | ulasufuk

Heyecan verici bir haberle karşınızdayız! Microsoft’tan gelen sızıntılar, yeni bir Doom oyununun Haziran ayında Xbox Showcase etkinliğinde duyurulacağını gösteriyor. Bu, Doom Eternal’dan sonra 4 yıl aradan gelen ilk yeni Doom oyunu olacak.

Sızıntılar Neler Gösteriyor?

  • The Verge’den Tom Warren, Microsoft’un Haziran ayında bir etkinlik yapmayı planladığını ve yeni Doom oyununun da bu etkinlikte duyurulabileceğini belirtti.
  • Eurogamer, ellerindeki bilgilere dayanarak Microsoft’un Xbox Showcase’de yeni Doom oyunu duyurusu yapmaya hazırlandığını bildirdi.
  • Geçtiğimiz yıl sızdırılan bir mahkeme belgesi, Bethesda’nın yol haritasında yer alan yeni Doom oyununa işaret ediyordu.
  • ZeniMax Media tarafından “IDKFA” adlı bir proje için yeni ticari marka başvurusu yapıldı. IDKFA, Doom oyunlarındaki klasik bir hile kodu olduğu için bu durum yeni Doom oyunu ile ilişkilendiriliyor.

Doom Year Zero İddiası:

Sızdırılan mahkeme belgesinde, yeni Doom oyununun adının “Doom Year Zero” olabileceği iddia edilmişti.

Microsoft’un Oyun Politikası:

Microsoft’un satın aldığı bazı oyun stüdyolarını kapatması ve bazılarında küçültmeye gitmesi, oyuncuları yeni Doom oyununun prodüksiyon kalitesi konusunda endişelendiriyor.

Ne Zaman Öğreneceğiz?

Tüm bu soruların cevabını Haziran ayında gerçekleşecek Xbox Showcase etkinliğinde bulacağız.

Doom’un Son Oyunu:

PC ve mobil platformlar haricinde, en son 2020 yılında Doom Eternal adlı bir Doom oyunu çıkmıştı.

Sonuç:

Doom hayranları için heyecan verici bir bekleyiş başladı. Yeni Doom oyununun nasıl olacağını ve ne zaman çıkacağını merakla bekliyoruz.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.