-->
Doom 4’ten İptal Edilmiş Görüntüler Sızdırıldı! Yeni Doom Oyunu Haziran’da Duyurulabilir!

Doom hayranları için heyecan verici bir haberimiz var! Daha önce geliştirilme aşamasında bulunan ancak iptal edilen Doom 4 oyunundan çeşitli görüntüler internette sızdırıldı.

25.05.2024 | ulasufuk

Doom hayranları için heyecan verici bir haberimiz var! Daha önce geliştirilme aşamasında bulunan ancak iptal edilen Doom 4 oyunundan çeşitli görüntüler internette sızdırıldı. Bu sızıntıların yanı sıra, yeni bir Doom oyununun önümüzdeki ay duyurulacağı da söyleniyor.

Yeni Doom Oyunu Haziran Ayında Duyurulacak mı?

Güvenilir kaynaklardan gelen bilgilere göre, id Software tarafından geliştirilen bir sonraki Doom oyunu Haziran ayında açıklanacak. Bu duyurunun, Xbox tarafından düzenlenecek olan dijital bir etkinlikte yapılması oldukça olası.

Yeni Doom Oyunu Hakkında Neler Biliyoruz?

Serinin yeni oyunu hakkında şu an için çok fazla bilgi bulunmuyor. Sızıntılara göre oyun, id Tech Engine’in yeni bir versiyonu ile geliştirilecek. Unreal Engine 5 ile rekabet edecek olan bu oyun motoru, Doom 4’te nasıl bir performans gösterecek? Hep birlikte göreceğiz.

İptal Edilen Doom 4 Görüntüleri Sızdırıldı!

Sızdırılan görüntüler, Doom 4’ün birinci şahıs nişancı oyunu olduğunu ve daha karanlık ve kasvetli bir atmosfere sahip olacağını gösteriyor. Oyunun iptal edilmesi Doom hayranlarını üzmüş olsa da, yeni Doom oyununun bu atmosferi koruyup korumayacağını merak ediyorlar.Popüler Haberler


Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor


Blizzard tarafından geliştirilen efsanevi aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için heyecanla beklenen ilk genişletme paketi olan The Vessel of Hatred için uzun bir sinematik fragman yayınlandı.


Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve aksiyon FPS türünü ajan temasıyla yeniden karşımıza çıkaracak olan Perfect Dark, merakla beklenen bir proje haline geldi.


World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge, ve Virtuos Games gibi önemli geliştiriciler tarafından ortaklaşa geliştirilen Age of Mythology Retold, efsanevi strateji oyunu serisinin en sevilen üyelerinden biri için yapılan yeniden yapımıyla heyecanı yeniden artırdı.