-->
Diablo IV Geliştirici Güncellemesi Canlı Yayını, PTR’den Öğrenilenlerden Bahsediyor

4. Sezon: Yenilenen Ganimet’te bu bilgilere dayalı olarak nasıl güncellemelerin geleceğinden bahsedildi

03.05.2024 | ulasufuk

Diablo 4’ün Son Geliştirici Güncellemesi canlı yayınında topluluk direktörü yardımcısı Adam Fletcher, yardımcı oyun yönetmeni Joseph Piepiora, canlı sınıf baş tasarımcısı Adam Jackson, canlı oyun baş tasarımcısı Colin Finer ve sezon baş tasarımcısı Deric Nunez, ekibin ilk Açık Test Bölgesinden (PTR) neler öğrendiğinden ve 4. Sezon: Yenilenen Ganimet’te bu bilgilere dayalı olarak nasıl güncellemelerin geleceğinden bahsetti.

Ayrıca 14 Mayıs’ta 4. Sezon: Yenilenen Ganimet’e gelen her şeyi kapsayan son Geliştirici Notları Videosu da yayınlandı. Öğeleştirmeye ve üretime kapsamlı değişiklikler, Cehennem Dalgasına güncellemeler, yeni düşmanlar ve Demir Kurtları içeren yepyeni bir sezon görev serisi geliyor. İlk defa, Ebedî Diyara ve Sezonluk Diyara aynı anda gelecek güncellemeler de yayınlanıyor. Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.