-->
Dead Island 2 7 Milyon Satışa Ulaştı! Dambuster Yeni İçerikler Vaat Ediyor

Zombi kıyım oyunu Dead Island 2, 10 yıllık geliştirme sürecinin ardından 2023’te piyasaya sürülmüştü.

10.05.2024 | ulasufuk

Zombi kıyım oyunu Dead Island 2, 10 yıllık geliştirme sürecinin ardından 2023’te piyasaya sürülmüştü. Dambuster Studios, oyunun satış rakamlarını açıkladı ve Dead Island 2’nin 7 milyon sattığını duyurdu. Bu rakam, oyunun ticari bir başarıya imza attığını gösteriyor.

Dambuster’dan Yeni İçerik Vaadi:

Satış rakamlarının açıklanmasının ardından Dambuster Studios, oyunun potansiyelini gördüğünü ve oyuna yeni içerikler eklemek istediğini belirtti. Geçtiğimiz aylarda SoLA adlı genişletme paketi piyasaya sürülen Dead Island 2, bu sayede yeni zombi arketipleri ve yeni bir oynanabilir alan kazanmıştı.

Dead Island 2: SoLA ve Haus Ek Paketleri:

Dambuster Studios, SoLA ve Haus adlı iki ek paket daha yayınlamayı planlıyor. Los Angeles’ta geçen SoLA ek paketi, oyuna yeni bir bölge, yeni düşman tipleri, yeni hikaye ve yeni efsanevi silahlar ekliyor. Haus ek paketi ise oyuna psiko-korku dinamikleri katıyor. Gizli bir milyarderin tekno-ölüm tarikatını konu alan yeni hikayede amacımız tarikatın çarpık ideolojisi keşfetmek ve zombi dalgasının arasında hayatta kalmak.

Dead Island 2 Hakkında Düşünceleriniz:

Siz Dead Island 2’yi halen daha oynuyor musunuz, yoksa oyunu ve ek paketleri bitirip yeni içerikler eklenmesini mi bekliyorsunuz? Yorumlarda düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın!Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.