-->
Crimson Desert 2025’te Geliyor! Yeni Demo Sürümü Yolda!

Uzun zamandır merakla beklenen Crimson Desert oyunu için yeni bilgiler ortaya çıktı!

15.05.2024 | ulasufuk

Uzun zamandır merakla beklenen Crimson Desert oyunu için yeni bilgiler ortaya çıktı! Güvenilir bir kaynak olan Lunatic Ignus’un iddialarına göre, Crimson Desert 2025’in ilk çeyreğinde çıkış yapacak.

Demoya Hazır Olun:

Bununla birlikte, geliştirici ekip Pearl Abyss’in 2024 yılı içerisinde oyunculara oynanabilir bir demo sürümü sunacağı da belirtiliyor. Bu demo sürümü, Crimson Desert’ün devasa fantezi dünyasını ve heyecan verici oynanışını deneyimleme şansı sunacak.

2025’e Ertelenme Onaylandı:

Daha önce de çeşitli sızıntılarda Crimson Desert’ün 2025’e ertelendiğine dair bilgiler yer almıştı. Aralık 2023’te InsightKorea’nın yaptığı bir analiz de bu ertelemeyi doğrulamıştı.

Ne Bekleyebiliriz?:

Crimson Desert, üç farklı kabilenin kıtaların kontrolü için savaştığı devasa bir fantezi dünyası sunuyor. Oyuncular hayatta kalmak için mücadele edecek, aksiyon ve rol yapma unsurlarının keyfini çıkaracaklar.

Heyecan Veren Bir Bekleyiş:

Crimson Desert, görselleri ve oynanış mekanikleriyle büyük bir heyecan uyandıran bir oyun. 2025’e ertelenmesi üzücü olsa da, 2024’te yayınlanacak demo sürümü oyunculara uzun bir bekleyişin ardından keyifli bir deneyim yaşatacak gibi görünüyor.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.