-->
Cities Skylines 2’ye NVIDIA DLSS Desteği Eklendi! Oyun Daha Akıcı ve Stabil Hale Geldi

Müjde şehir sakinleri! Cities: Skylines 2 için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı.

13.05.2024 | ulasufuk

Müjde şehir sakinleri! Cities: Skylines 2 için heyecan verici bir güncelleme yayınlandı. Bu güncellemeyle beraber oyuna NVIDIA DLSS Süper Çözünürlük desteği ekleniyor ve bu sayede oyuncular RTX ekran kartlarında daha üst düzey performans ve görüntü kalitesinin keyfini çıkarabilecekler.

NVIDIA DLSS Desteği Ne Demek?

DLSS (Deep Learning Super Sampling), yapay zeka kullanarak oyunlarda daha yüksek çözünürlüklere ve kare hızlarına ulaşılmasını sağlayan bir teknolojidir. Bu sayede ekran kartınız üzerindeki yük azalırken, görüntü kalitesinde kayda değer bir düşüş yaşanmaz.

Güncellemenin Diğer Gelişmeleri:

  • Birçok hatanın düzeltilmesi ve oyunda çeşitli optimizasyonlar yapılması
  • Oyunun daha stabil hale gelmesi ve çökmelerin azalması
  • Modların alfabetik olarak sıralanması ve aranmasının kolaylaştırılması
  • Şehirdeki insanların başka yerlere taşındıklarında taksi kullanma olasılıklarının artması

Tüm Güncelleme Notları:

https://forum.paradoxplaza.com/forum/forums/cities-skylines-2.1147/ adresini ziyaret ederek güncellemenin tüm detaylarını öğrenebilirsiniz.

Sonuç:

Cities Skylines 2’ye gelen bu güncelleme, oyunu daha keyifli ve optimize hale getiriyor. Özellikle NVIDIA DLSS desteği, RTX ekran kartı sahipleri için büyük bir avantaj olacak.Popüler Haberler


Dark Envoy: Sihir ve teknolojinin çarpıştığı dünyada, zengin hikaye, stratejik savaşlar ve derin karakter gelişimiyle unutulmaz bir RPG macerasına katılın!


Naughty Dog’un stüdyo başkanı ve yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann, son röportajında heyecan verici açıklamalarda bulundu.


Warhammer evreninin hayranları için müthiş bir haber! Sevilen sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, Steam platformunda kalıcı olarak ücretsiz hale geldi!


Heyecanla beklenen Mayıs ayı PlayStation Plus oyunları nihayet erişime açıldı! Bu ay, Red Dead Redemption 2, Deceive Inc, Crime Boss: Rockay City ve çok daha fazlası dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarında birbirinden güzel oyunlar PlayStation Plus üyelerini bekliyor.