-->
Call of Duty Game Pass’e Geliyor! Tüm Xbox Birinci Parti Oyunları İlk Günden Game Pass’te!

Heyecan verici haberler! Xbox’ın üst düzey yöneticilerinden Sarah Bond, verdiği röportajda Call of Duty serisinin ve diğer tüm Xbox birinci parti oyunlarının ilk günden itibaren Game Pass’e ekleneceğini müjdeledi.

10.05.2024 | ulasufuk

Heyecan verici haberler! Xbox’ın üst düzey yöneticilerinden Sarah Bond, verdiği röportajda Call of Duty serisinin ve diğer tüm Xbox birinci parti oyunlarının ilk günden itibaren Game Pass’e ekleneceğini müjdeledi. Bu gelişme, Call of Duty hayranları ve Game Pass aboneleri için büyük bir sevinç kaynağı olacak.

Bond’un Açıklamaları:

  • Sarah Bond, Bloomberg’e verdiği röportajda Call of Duty’nin Game Pass’e eklenmesinin onayını verdi.
  • Bond ayrıca, yeni çıkan tüm Xbox birinci parti oyunlarının da ilk günden Game Pass’te yer alacağını belirtti.
  • Bu durum, Hi-Fi Rush geliştirici stüdyosu Tango Gameworks’ün kapatılmasının ardından Xbox’ın oyun kütüphanesini genişletmeye devam ettiğini gösteriyor.
  • Bond ayrıca, Temmuz ayında mobil platformlar için Xbox’ın kendi mobil mağazasını kuracaklarını da açıkladı.

Ne Anlama Geliyor?

Bu gelişme, Call of Duty oyunlarını satın almadan oynamak isteyen oyuncular için harika bir haber. Game Pass üyeliği ile Call of Duty serisinin en son oyunlarını ve diğer birçok Xbox oyununu oynayabileceksiniz.

Call of Duty Game Pass’e Ne Zaman Gelecek?

Sarah Bond, Call of Duty’nin Game Pass’e ne zaman ekleneceğine dair net bir tarih vermedi. Ancak, Treyarch tarafından geliştirilen yeni Call of Duty Black Ops oyununun ilk günden Game Pass’te yer alması muhtemel.

Sonuç:

Call of Duty’nin Game Pass’e eklenmesi, oyun dünyası için önemli bir gelişme. Bu durum, Game Pass’in çekiciliğini daha da artıracak ve Xbox’ı oyuncular için daha cazip bir platform haline getirecek.Popüler Haberler


“Rogue Prince of Persia”, klasik ve modern oyun dinamiklerini harmanlayan, sürükleyici hikayesi ve akıcı oynanışıyla size benzersiz bir macera sunuyor.


Vero HL68 Serisi, entegre Android TV dongle cihazı ile Acer Vero HL6810ATV akıllı projektörüne sahip


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.