-->
Beyblade X: XONE Switch ve PC’ye Geliyor!

Heyecanla beklenen Beyblade aksiyon oyunu Beyblade X: XONE, nihayet Switch ve PC (Steam) platformları için duyuruldu!

15.05.2024 | ulasufuk

Heyecanla beklenen Beyblade aksiyon oyunu Beyblade X: XONE, nihayet Switch ve PC (Steam) platformları için duyuruldu! FuRyu tarafından geliştirilen oyun, 14 Kasım’da Japonya’da satışa sunulacak.

Switch Sürümü Fiziksel Olarak Satışta:

Switch sürümü fiziksel olarak satışa sunulacak ve ön sipariş verenlere özel bir bonus da olacak: Beyblade dönen top oyuncağı “Shinobi Knife 4-60LF Metal Coat: Blue”.

Beyblade X: XONE’da Neler Var?:

  • Beyblade X: XONE, tıpkı anime serisi gibi Beyblade’lerle savaştığınız ve özelleştirdiğiniz bir oyun deneyimi sunuyor.
  • Oyun, Beyblade X anime serisinde tanıtılan “X Çizgileri”ne sahip stadyumlarda geçiyor ve “X Dash” mekaniği ile oyunun orijinal “Active Gauge”unu kullanarak aksiyon odaklı Beyblade savaşları sunuyor.
  • Beyblade X: XONE, seride ilk kez çevrimiçi savaşlara da imkan tanıyor.
  • Tek oyunculu modda ise oyunun orijinal karakterlerinden oluşan yeni bir hikaye sizleri bekliyor.

Oyunun Resmi Web Sitesi:https://www.cs.furyu.jp/beyblade2024/

Beyblade hayranları şimdiden hazır olun! Beyblade X: XONE, 14 Kasım’da Switch ve PC’de aksiyon dolu savaşlara hazır olacak.Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.