-->
Batman: Arkham Shadow Duyuruldu! Ama Bir Şart Var…

Batman hayranları, hazır mısınız?

03.05.2024 | ulasufuk

Batman hayranları, hazır mısınız? Yeni bir Batman Arkham oyunu geliyor! Ancak bu sefer oyun konsollarında değil, Meta Quest 3 sanal başlığında olacak.

Oyunun resmi tanıtımı 7 Haziran’da Summer Game Fest 2024’te yapılacak. O zamana kadar, elimizdeki bilgiler oldukça kısıtlı.

Bildiğimiz kadarıyla:

  • Oyunun geliştiricisi Camouflaj (Marvel’s Iron Man VR’ın da geliştiricisi)
  • Oyunun yayıncısı Oculus Studios
  • Oyun Gotham Şehri’nde geçecek ve şehri tehlikeden kurtarmak bize kalacak
  • Oyun 2024’ün sonlarında çıkış yapacak

VR oyunu olması bazı hayranları üzebilir. Ancak Camouflaj’ın bu alandaki deneyimi ve Batman Arkham serisinin popülerliği göz önüne alındığında, Batman: Arkham Shadow’un VR platformunda da keyifli bir deneyim sunacağına inanıyoruz.

Oyunun ilk fragmanı kısa ve gizemli. Fragmanda Gotham Şehri’nin karanlık sokaklarını ve ikonik Batman logosunu görebiliyoruz.

Daha fazla bilgi için 7 Haziran’daki Summer Game Fest 2024’ü beklemekten başka çaremiz yok.Popüler Haberler


Epic Games’in her hafta ücretsiz oyunlar sunma geleneği devam ediyor! Güvenilir sızıntılarıyla tanınan billbil-kun’a göre, 30 Mayıs’ta Chivalry 2 oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.


PlayStation Plus aboneleri için önemli bir haberimiz var! Sony, Haziran ayında PlayStation Plus kütüphanesinden 12 oyunu kaldıracağını duyurdu.


Heyecanla beklenen F1 24, çıkışına yaklaşırken yepyeni bir sürprizle karşımıza çıktı!


Yayıncı Emma Create ve geliştirici Caro Builders, şehir kurma ve ticaret simülasyon oyunu Rota’s Nautical Chronicles of Trade’in PC (Steam) için çıkış tarihini duyurdu.